KURUM

YÖNETİM KURULU

Matthieu Rambaud, Yönetim Kurulu Başkanı - CEO.

Matthieu Rambaud TRIGO bünyesinde 2008 yılında Batı Avrupa Bölgesi Genel Müdürü olarak çalışmaya başlamıştır. Mühendislik Akademisi (Fransa) ve INSEAD (Singapur/Fransa) mezunudur.

Gyula Toth, Otomotiv Sektörü Genel Müdürü.

Gyula Toth, 1998 yılında kurmuş olduğu Groupe Imagement firmasının, 2008 yılında TRIGO bünyesine geçmesiyle birlikte gruba katılmıştır. TRIGO'nun Asya Bölgesi operasyonel faaliyetlerini ve  Otomotiv İş kolonu yönetmektedir. Makine Mühendisliği ve Budapeşte Teknik Üniversitesi İşletme mezunudur.

Benoît Leblanc, Batı Avrupa Bölgesi Genel Müdürü.

Benoît Leblanc TRIGO'ya 2013 yılında katılmıştır ve Batı Avrupa Bölgesi operasyonel faaliyetlerini yönetmektedir. Paris Siyasal Bilimler Enstitüsü ve Berkeley Üniversitesi (Kaliforniya) mezunudur. 

Zsolt Puskas, Doğu Avrupa Bölgesi Genel Müdürü.

Zsolt Puskas kuruluşundan bu yana Groupe Imagement için çalışmıştır. 2013 yılından beri TRIGO'nun Orta ve Doğu Avrupa'daki operasyonel faaliyetlerini yönetmektedir. Makine Mühendisliği mezunudur.

Emmanuel Marquis, Havacılık Business Line Yöneticisi.

Emmanuel Marquis TRIGO'ya 2014 yılında katılmıştır ve Havacılık İş kolunu yönetmektedir. Elektrik Mühendisliği mezunudur. (Supélec, Fransa).

Mr.Frederic Maury, Asya Bölgesi Genel Müdürü.

Frederic Maury Asya bölgesi sorumluluğu ile 2015 yılında TRIGO Grubu'na katıldı. Fransa, Poitiers’de bulunan Ecole Nationale Supérieure de Mécanique et d’Aérotechnique (ENSMA)’den Uzay Mühendisliği Yüksek Lisansı’nı alıp, ayrıca Corvallis’te Oregon State Üniversitesi (OSU)’nde eğitim gördü ve San Diego’da bulunan California Üniversitesi (UCSD)’nde Makine Mühendisliği ve Havacılık ve Uzay Mühendisliği Yüksek Lisansı’nı tamamladı. Frederic Maury 2005 yılında ise Washington Üniversitesi St. Louis-Olin Business School 'dan MBA’ ini aldı.

José Navas, Digital ve Bilgi İşlem Direktörü

José Navas, TRIGO’nun dijital dönüşümünü desteklemek amacıyla şirkete bilgi işlem yöneticisi olarak 2015 yılında katılmıştır. Escuela Politécnica de Madrid (İspanya)’den elektronik mühendisliği ve ESSEC (Paris-Mannheim)’den MBA derecesi bulunmaktadır.footer